Jane Almers

Millest ma alustan? Waist traineril on tänaseks nii mitu head plussi, et ma ei oskagi kohe seda nimekirja kuidagi alustada, aga eks ma proovin. Waist trainer on eelkõige aidanud saada mu rühi palju paremaks. Olin varem ikka veidi küürus, kuid see on hoidnud mu selja üsna sirgelt ja seetõttu on keha üldine välimus palju paremaks muutnud. Uskuge, väga palju on inimese nn vales asendis kinni. Lisaks rühile, on waist trainer mõjunud väga hästi minu keskkohale – see on silmnähtavalt peenem ja vormitud, st et ma ei ole keskkohast enam nagu puupakk vaid see on voolinud minu kõhust ja taljest väga naiseliku vormi.

Marimell

Aga teate, mis salendavate korsettide kõige suurem boonus on? Kui neid kanda, siis sa sööd vähem. Seega kui on peole minek, siis sa mitte ainult ei tee end kaunimaks, vaid ka tarbid vähem ja järgmisel päeval saad iseend vaid tänada, et sa üle ei söönud…

Loe edasi blogist 

Ingrid Mänd

Tellisin endale @naiselik.ee lehelt korseti ja olen nii rahul Mul oli ennem sarnane ilma õlapaelteta aga kuna see oli juba välja veninud siis tahtsin uut ja mõtlesin nüüd paeltega varianti proovida. Ausaltõeldes viimane variant meeldib mulle rohkem, hoiab paremini seljas ja paelad ei hööru nagu ma kartsin. Miks ma korsetti kasutan? Kuna ma unustan pidevalt et istuma peab sirge seljaga korsett seljas ei ole võimalik kõveras istuda.

Krista Lensin

Juba ammu tahtsin naised teiega jagada üht hästihoitud saladust !!! Kui on vaja olla sleek & sexy, siis kindlasti aitab kõikide kleitide alla jumalik valik www.naiselik.ee kodukalt! Luban, et on ääretult sale, mugav , ilus ja võluv olla 🙂 😉

Merlin Muru

Olen peaaegu terve oma senise elu olnud inimene, kes vajab tõestust, et asi toimib…eriti kui tundub asi uskumatuna. Aga räägin nüüd millestki, millest päriselt võlutud olen ja võin sada protsenti kohe postituse alguses ära öelda, et toimis!
Nimelt otsustasin proovida waisttrainerit täpselt kuu aega, et näha, millised muutused kehas ja olemises toimuvad. Miks otsustasin üldse kasutada korsetti? Peale oma teist rasedust kippusin selga hoidma pidevalt kössis ja õlad vajusid ettepoole. Lisaks hakkasin kaotama oma vöökohta ning tundus ahvatlev mõte katsetada midagi, mis tekitas piltidelt vaadates imeilusa talje. Aga alustan algusest….
Sai valitud korsett kolme haagireaga. Proovides seda esimest korda endale ümber panna, oli tunne nagu topiksin õhupalli kinkekarpi…kinni oli seda haagirida ääretult raske saada. Olgu öedud, et olin harjunud kandma lohvakaid riideid, et peita oma sangakesi. Mis mulle kohe meeldis, oli see, et korsett hoidis selja sirgu, enam ei saanud istuda lötsakil vaid nagu eeskujulik koolilaps. Seega 1 pluss kirjas. Esimesel päeval ma üle kahe tunni ei jaksanud korsetiga olla, sest tundus ahistav kui midagi mind koos hoiab ja pitsitab(esimestel päevadel ongi soovitav 2-3 tundi kanda). Järgnevad päevad läks juba kergemalt korsett peale ja päriselt!, jah lisan siia vahele hüüumärgi, nii ilus oli end vaadata peeglist. Korsett tõmbas visuaalselt ikka korralikult talje välja ja mis siin salata, käisin ikka päeva jooksul ikka korduvalt end peegli ees imetlemas. Tavaliselt armastasin ikka oma taldriku kenasti toitu täis laduda ja hiljem veel midagi magusat ka peale süüa, kuid peale korseti kandma hakkamist, võtsin välja poole väiksema taldriku ja ladusin selle täis…sest inimene sööb ju silmadega. Visuaalselt sõin taldrikutäie, kuid palju väiksema portsu.
Poolteist nädalat hiljem tundsin, et korsett kuidagi liiga lihtsalt läheb kinni ja otsustasin proovida teist haagirida (arvasin, et ei jõua kunagi selleni 😃) ja ohhsaraks, visuaal läks veel ilusamaks! Küsisin loomulikult Naiselik.ee-st järele kas on võimalik, et korsett venib välja, et nii ruttu haagirida juba vahetasin, kuid vastus oli ikka see, mida salamisi lootsin, ei veni.
Paari nädala möödudes olin korsetiga juba täielikult harjunud. Käisin päevas ikka hea 10 korda vähemalt end peeglist vaatamas, õues oli soe sest korsett oli mõnusalt ümber keha, selga hoidsin ka ilma korsetita sirgena jne.
Päev päeva järel tõusis mu enesekindlus, sest see korsett on tõesti siiani mu parim sõber, Minapildi armastamisel. Julgen soovitada seda naistele, kes pidevalt varjavad end lohvakate riiete all. Naistele, kes kipuvad istudes kössi end laskma ja naistele, kel puudub enesekindlus, oma keha vaadates. Mul on ääretult hea meel, et selle väljakutse vastu võtsin ja sain tõdeda, et asi toimis! Jätkan ka edaspidi, sest ootan huviga, millal jõuan viimase haagireani.
Aitäh Naiselik.ee!