Naiseliku missioon

Üha enam näeme enda ümber naisi, kes mattuvad kohustuste alla. Meie kanda on palju enam, kui naistel paarkümmend aastat tagasi. Naiste ülesanne on lapsi kasvatada, tööl käia, kodu korras hoida, arveid tasuda, mehele asjalik, samas ahvatlev ja naiselik naine olla jne. Nii jääbki vähe aega enda eest hoolitsemiseks. Siin aga tulevadki appi Naiseliku tooted, mis aitavad hetkega mitu numbrit väiksemad riided selga panna, leevendavad alaselja- valusid, hoiavad rühi sirge, aitavad diastaasi raviga, hoiavad söögiisu eemal jne. Soovime väga naiste elu lihtsamaks muuta ning panna Teid ennast enesekindla ja kaunina tundma!

Waist Trainer korseti omadused.

  • Vähendab seljavalu
  • Parandab rühti
  • Vähendab puhitusi
  • Aitab kaasa kaalu langetamisele (süües tekib täiskõhu tunne kiiremini)
  • Juba esimesel kandmisel teeb talje silmnähtavalt väiksemaks

Hingav lateks waist trainer korsett

Miks kasutada Waist Trainer korsetti?

Paljud inimesed teevad ohtralt trenni, kuid näevad üsna vähe positiivseid muutusi oma kehakujus. Miks? Ükski trenn ega harjutus ilma kontrollitud toitumiseta ei aita kaalu langetada ega keha vormida. Kui Sul on raske oma toitumist kontrollida, leiad abi Waist Traineri korsettide kasutamisest. Waist Trainer korsett on tugevalt keha ümberja tekitab söömise ajal kiiremini täiskõhu tunde. Tänu sellele väldid ülesöömist ning toidust saadavat üleliigset energiat, mis ladestuks kehale rasvana.
Paari nädalane Waist Trainer korseti kandmine muudab Sinu kõhupiirkonna lamedamaks ja ümbermõõdult väiksemaks.

Kas oled kunagi kogenud sellist olukorda, kus oled endale eesmärgi paika pannud, plaan olemas, motivatsioon on olemas ning järsku kaob kõik ära… ?

Miks me saboteerime enda unistusi?

Siin võib olla päris mitmeid põhjuseid, miks me saboteerime enda unistusi. Näiteks:

1.Me otsime taga ideaalset aega, millal alustada (siis, kui mul see on … siis ma alustan…)

2.Tihti võib esineda mentaliteet, kas kõik või mitte midagi ehk, kui ma kohe kõike ei saa, siis ma ei taha üldse midagi. Inimestena me loome enda peas ideaali mille järgi me tahame liikuda ja tihti võime endale ka öelda „ma homme alustan.“ Kui homne päev on käes siis lükkame järgmisesse päeva ja nii see lumepall veerema hakkabki – lõpuks saab nädalast kaks, kahest nädalast kuu ning kuust aasta. Ei ole olemas ideaalset aega, kohta ega olukorda, milleks lükata tulevikku, kui saab alustada täna?

Kannatate seljavalu tingituna pikast seismisest või istumisest?

Waist Trainer korsettide üks parimaid omadusi on see, et nad toetavad selga. Oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet inimestelt, kes on ostnud Waist Trainer korseti just seljavalu leevendamise eesmärgil. Waist Trainer korsett korrigeerib Teie rühti ja istumisasendit hoides selga sirgena. Nii ei väsi selg ära ja jaksad rohkem.

Äsja sünnitanud emad

Kõhu sirglihase diastaas on sünnitanud naiste hulgas üsna levinud, kuigi sageli ei olda sellest aastaid teadlikud. Waist Trainer korsett pakub suurepärast abi diastaasi sulgemisel ja vööümbermõõdu taastamisel raseduseeelsele tasemele.

Tähelepanu

Parima tulemuse saavutate, kui kasutate Waist Trainer korsetti, teete mõõdukalt trenni ja toitute tervislikult. Waist Trainer korseti kasutamine ei tähenda kindlasti seda, et Sinu keha ei vaja enam regulaarset liigutamist ning et menüü võib sisaldada suurtes kogustes kõike meelepärast.

Me ei soovita kasutada traditsioonilisi korsette, kuna need on palju tugevamad, kitsamad ja võimelised moonutama keha permanentselt surudes roideid üles ning surudes kokku sisikonda. Võimalikeks tagajärgedeks on probleemid hingamise ja seedimisega.