Waist Trainer korseti omadused.

  • Vähendab seljavalu
  • Parandab rühti
  • Vähendab puhitusi
  • Aitab kaasa kaalu langetamisele (süües tekib täiskõhu tunne kiiremini)
  • Juba esimesel kandmisel teeb talje silmnähtavalt väiksemaks

Miks kasutada Waist Trainer korsetti?

Paljud inimesed teevad ohtralt trenni, kuid näevad üsna vähe positiivseid muutusi oma kehakujus. Miks? Ükski trenn ega harjutus ilma kontrollitud toitumiseta ei aita kaalu langetada ega keha vormida. Kui Sul on raske oma toitumist kontrollida, leiad abi Waist Traineri korsettide kasutamisest. Waist Trainer korsett on tugevalt keha ümberja tekitab söömise ajal kiiremini täiskõhu tunde. Tänu sellele väldid ülesöömist ning toidust saadavat üleliigset energiat, mis ladestuks kehale rasvana.
Paari nädalane Waist Trainer korseti kandmine muudab Sinu kõhupiirkonna lamedamaks ja ümbermõõdult väiksemaks.

Kannatate seljavalu tingituna pikast seismisest või istumisest?

Waist Trainer korsettide üks parimaid omadusi on see, et nad toetavad selga. Oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet inimestelt, kes on ostnud Waist Trainer korseti just seljavalu leevendamise eesmärgil. Waist Trainer korsett korrigeerib Teie rühti ja istumisasendit hoides selga sirgena. Nii ei väsi selg ära ja jaksad rohkem.

Äsja sünnitanud emad

Kõhu sirglihase diastaas on sünnitanud naiste hulgas üsna levinud, kuigi sageli ei olda sellest aastaid teadlikud. Waist Trainer korsett pakub suurepärast abi diastaasi sulgemisel ja vööümbermõõdu taastamisel raseduseeelsele tasemele.

Tähelepanu

Parima tulemuse saavutate, kui kasutate Waist Trainer korsetti, teete mõõdukalt trenni ja toitute tervislikult. Waist Trainer korseti kasutamine ei tähenda kindlasti seda, et Sinu keha ei vaja enam regulaarset liigutamist ning et menüü võib sisaldada suurtes kogustes kõike meelepärast.

Me ei soovita kasutada traditsioonilisi korsette, kuna need on palju tugevamad, kitsamad ja võimelised moonutama keha permanentselt surudes roideid üles ning surudes kokku sisikonda. Võimalikeks tagajärgedeks on probleemid hingamise ja seedimisega.