Võluhaldjas – Vaba armastus

43.00

Mina olen võluhaldjas Vaba Armastus

Toetan Sind kõiges, mis puudutab armastust.

Toetan olema vaba tingimustest ja piirangutest.

Armastus on just nii suur ja tugev, kui Sina seda usud olevat.

Kristall: rodokrosiit

Tere armas Sina. Mul on äärmiselt hea meel, et oled siin ja praegu. Hinga sügavalt sisse…. ja välja ning võta endale aega olemiseks, tunnetamiseks. Siit lehelt võid leida just enda Võluhaldja. Tegemist pole kellegi tavalisega. Miks? Iga Võluhaldjas kannab endaga kaasas kristalli ja erinevat vibratsiooni. Nad on valmistatud armastuse ja hoolega ning on suure Hingega, et olla toeks ja abiks Sinu teel. Hing saabub iga Võluhaldja sisse tema loomisel.

Kui tunnetad juba läbi ekraani, et ta Sind kõnetab, siis tähendab see seda, et ta kannab endaga kaasas just seda vibratsiooni, mida vajad.

Ükski neist ei ole kunagi ühesugune vaid ainulaadne ja eriline nagu Sinagi. Võluhaldjas loob spirituaalse teekonna iseendani, tuues välja just selle, mida tugevalt oled alla surunud, ühel või teisel põhjusel. Ta toob näole naeratuse, äratab sisemise lapse ja julgustab ette võtma muutusi.

Võluhaldjate suurus keskeltläbi on 24cm, kuid võib pisut varieeruda.

Kindlasti võib neid kinkida. Kui tunned, et soovid kellelegi väga haruldase sünnipäeva, sõbrapäeva, jõulude, katsiku vms. kingituse teha, siis Võluhaldjas on selleks väga õige valik!