Mis on Waist Trainer korsett?

Mida Waist Trainer korsett teeb?

  • Vähendab seljavalu
  • Parandab rühti
  • Vähendab puhitusi
  • Aitab kaalu langetada
  • Juba esimesel kandmisel teeb talje silmnähtavalt väiksemaks

Miks kasutada Waist Trainer korsetti?

Treenid palju, kuid tulemusi on vähe

Paljud inimesed teevad ohtralt trenni, kuid näevad üsna vähe positiivseid muutusi oma kehakujus. Miks? Ükski trenn ega harjutus ilma kontrollitud toitumiseta ei aita kaalu langetada ega keha vormida. Kui sul on raske oma toitumist kontrollida, võid abi leida Waist Traineri korsettide kasutamisest. Waist Trainer korsett on tugevalt keha ümber, vähendab tänu sellele söögiisu. Tänu sellele muutuvad Sinu igapäevased toiduportsjonid väiksemaks.

waist-trainer-korsett-6-haagirida-ihu-naiselik

Koguaeg on kiire ja trenni jaoks ei leia aega

Levinud arusaam on, et kaalus kaotamiseks tuleks teha 4-5 intensiivset treeningut nädalas. Reaalses elus on vaid vähestel inimestel võimalik töö, pere ja muude kohustuste kõrvalt nii tihti trennis käia ja nii jäävadki soovitud tulemused saavutamata ning valitseb pidev rahulolematus oma välimuse suhtes.
Üks võimalik alternatiiv rahulolematusele on Waist Trainer korsettide kandmine. Waist Trainer korsett toetab ning on tihkelt ümber keha, tekitades söömise ajal kiiremini täiskõhu tunde. Tänu sellele väldime ülesöömist ning toidust saadavat üleliigset energiat, mis ladestuks kehale rasvana.
Paari nädalane Waist Trainer korseti kandmine muudab Sinu kõhupiirkonna lamedamaks ja ümbermõõdult väiksemaks. Kusjuures seda isegi siis, kui korsetti enam selja pole.

Kannatate seljavalu tingituna pikast seismisest või istumisest

Waist Trainer korsettide hea omadus on see, et nad toetavad selga. Oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet inimestelt, kes on ostnud Waist Trainer korseti just seljavalu leevendamise eesmärgil. Waist Trainer korsett korrigeerib Teie rühti ja istumisasendit hoides selga sirgena.

Tähelepanu

Parima tulemuse saavutate, kui kasutate Waist Trainer korsetti, teete mõõdukalt trenni ja toitute tervislikult. Waist Trainer korseti kasutamine ei tähenda kindlasti seda, et Sinu keha ei vaja enam regulaarset liigutamist ning et menüü võib sisaldada suurtes kogustes kõike meelepärast.

Me ei soovita kasutada traditsioonilisi korsette, kuna need on palju tugevamad, kitsamad ja võimelised moonutama keha permanentselt surudes roideid üles ning surudes kokku sisikonda. Võimalikeks tagajärgedeks on probleemid hingamise ja seedimisega.